NSS30100LT1G-HXY
Extended
Manufacturer
HXY MOSFET
MFR.Part #
NSS30100LT1G-HXY
JLCPCB Part #
C47502952
Package
SOT-23
Description
1 PNP 100MHz 100nA 1A 300 30V 310mW 5V 650mV PNP SOT-23 Bipolar (BJT) ROHS