NGTB30N135IHRWG-HXY
Extended
Manufacturer
HXY MOSFET
MFR.Part #
NGTB30N135IHRWG-HXY
JLCPCB Part #
C49003400
Package
TO-247
Description
-40℃~+175℃ 1.35kV 1.3mJ 120nC@15V 18pF 190ns 2.25V@30A,15V 2.6mJ 250W 5.5V@0.5mA 51ns 51pF 60A 90A TO-247 IGBT Transistors / Modules ROHS