IRLML0100TRPBF-HXY
Extended
Manufacturer
HXY MOSFET
MFR.Part #
IRLML0100TRPBF-HXY
JLCPCB Part #
C6285761
Package
SOT-23
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 100V 13.6nC@10V 1W 2.5V 23pF 3A 711pF SOT-23 MOSFETs ROHS