IKW50N65H5-HXY
Extended
Manufacturer
HXY MOSFET
MFR.Part #
IKW50N65H5-HXY
JLCPCB Part #
C49003404
Package
TO-247
Description
1.14mJ 1.38mJ 1.95V@50A,15V 122ns 179nC@15V 200A 206pF 24ns 3.363nF 4.5V@1mA 50A 650V 92pF 98ns FS (Field Stop) TO-247 IGBT Transistors / Modules ROHS