HXY5N10AI
MFR.Part #
HXY5N10AI
JLCPCB Part #
C3033404
Package
SOT-23
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 100V 125mΩ@10V 182pF 2.5V 3.1W 3.57nC@10V 3.6pF 5A SOT-23 MOSFETs ROHS