HXY3N10AI
MFR.Part #
HXY3N10AI
JLCPCB Part #
C3033403
Package
SOT-23
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 100V 13.6nC@10V 1W 2.5V 23pF 248mΩ@10V 3A 41pF 711pF N-Channel SOT-23 MOSFETs ROHS