HWNSC201200CWQ
Extended
Manufacturer
HXY MOSFET
MFR.Part #
HWNSC201200CWQ
JLCPCB Part #
C42389313
Package
TO-247-3L
Description
-55℃~+175℃ 1.2kV 1.8V@10A 250uA@1200V 34A 71A TO-247-3L SiC Diodes ROHS