HUCLAMP2401T.TCT
Extended
Manufacturer
HXY MOSFET
MFR.Part #
HUCLAMP2401T.TCT
JLCPCB Part #
C25503826
Package
DFN1006-2L
Description
1 1uA 200W 24V 26.6V 40pF 4A 50V ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 Unidirectional DFN1006-2L ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS