HSTPSC10H12G2YTR
MFR.Part #
HSTPSC10H12G2YTR
JLCPCB Part #
C42389269
Package
TO-263
Description
-55℃~+175℃ 1.2kV 1.4V@10A 100uA@1200V 30A 90A TO-263 SiC Diodes ROHS