HSTD20NF10T4
MFR.Part #
HSTD20NF10T4
JLCPCB Part #
C42401356
Package
TO-252-2L(DPAK)
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 100V 115pF 192pF 2.5V@250uA 30A 43mΩ@10V 5.387nF 52.1W 60nC@10V N-Channel TO-252-2L(DPAK) MOSFETs ROHS