HSMCJ30CAHE3
MFR.Part #
HSMCJ30CAHE3
JLCPCB Part #
C42402051
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 1uA 30V 31A 33.3V、36.8V 48.4V Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS