HSD24C.TCT
Extended
Manufacturer
HXY MOSFET
MFR.Part #
HSD24C.TCT
JLCPCB Part #
C25503260
Package
SOD-323
Description
-40℃~+125℃ 1 1uA 24V 26V 30pF 350W 63V 6A Bidirectional ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 SOD-323 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS