HPESDNC2FD3V3BS
MFR.Part #
HPESDNC2FD3V3BS
JLCPCB Part #
C22439938
Package
DFN1006-2L
Description
1 10pF 12V 1uA 3.3V 7A 84W@8/20us Bidirectional ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 DFN1006-2L ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS