HPESDNC2FD12VB
MFR.Part #
HPESDNC2FD12VB
JLCPCB Part #
C22440027
Package
DFN1006-2L
Description
-55℃~+150℃ 1 10pF 12V 150W@8/20us 200nA 26V 5A Bidirectional ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 DFN1006-2L ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS