HPESD1IVN24-AX
Extended
Manufacturer
HXY MOSFET
MFR.Part #
HPESD1IVN24-AX
JLCPCB Part #
C25503310
Package
SOD-323
Description
-40℃~+125℃ 1 100nA 15pF 20.5V 24V 360W@8/20us 60V 9.5A Bidirectional ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 SOD-323 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS