HNXPSC04650D6J
Extended
Manufacturer
HXY MOSFET
MFR.Part #
HNXPSC04650D6J
JLCPCB Part #
C42389307
Package
TO-252-2L(DPAK)
Description
-55℃~+175℃ 1.3V@4A 10uA@650V 14A 36A 650V TO-252-2L(DPAK) SiC Diodes ROHS