HIDWD15G120C5
Extended
Manufacturer
HXY MOSFET
MFR.Part #
HIDWD15G120C5
JLCPCB Part #
C42389183
Package
TO-247-2L
Description
-55℃~+175℃ 1.2kV 1.8V@15A 15A 200uA@1200V TO-247-2L SiC Diodes ROHS