HIDH20G65C5XKSA2
MFR.Part #
HIDH20G65C5XKSA2
JLCPCB Part #
C42389300
Package
TO-220C-2L
Description
-55℃~+175℃ 1.5V@20A 100uA@650V 123A 20A 650V TO-220C-2L SiC Diodes ROHS