HESDNC24VB1AF-A
Extended
Manufacturer
HXY MOSFET
MFR.Part #
HESDNC24VB1AF-A
JLCPCB Part #
C3033474
Package
DFN1006-2L
Description
-40℃~+125℃ 1 100nA 15pF 24V 29.5V 300W@8/20us 5A 60V Bidirectional ESD IEC 61000-4-2 DFN1006-2L ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS