HDESD24VL2BTQ-7
MFR.Part #
HDESD24VL2BTQ-7
JLCPCB Part #
C22440053
Package
SOT-23
Description
-55℃~+125℃ 1 10pF 160W@8/20us 24V 33V 40V 4A@8/20us 500nA Bidirectional ESD IEC 61000-4-2 SOT-23 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS