HDESD24VL1BAQ-7
MFR.Part #
HDESD24VL1BAQ-7
JLCPCB Part #
C25503305
Package
SOD-323
Description
-40℃~+125℃ 1 100nA 15pF 24V 26.5V 360W 60V 9.5A Bidirectional ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 SOD-323 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS