HD24V0L1B2LPSQ-7B
Extended
Manufacturer
HXY MOSFET
MFR.Part #
HD24V0L1B2LPSQ-7B
JLCPCB Part #
C22439857
Package
DFN1006-2L
Description
-55℃~+150℃ 1 150W@8/20us 1uA 24V 32V 3A 50V 8pF Bidirectional ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 DFN1006-2L ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS