HCPDV24V0-HF
Extended
Manufacturer
HXY MOSFET
MFR.Part #
HCPDV24V0-HF
JLCPCB Part #
C22440050
Package
SOD-323
Description
-40℃~+125℃ 1 1.3pF 1uA 24V 26.7V 350W@8/20us 43V、56V 6A Bidirectional ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 SOD-323 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS