HCESD523NC36VU
MFR.Part #
HCESD523NC36VU
JLCPCB Part #
C22440421
Package
SOD-523
Description
-40℃~+125℃ 1 1A 20pF 36V 40V 55V 55W@8/20us 5uA ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 Unidirectional SOD-523 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS