HCESD1006UC5VBSH
MFR.Part #
HCESD1006UC5VBSH
JLCPCB Part #
C22439836
Package
DFN1006-2L
Description
-55℃~+150℃ 0.5pF 1 100W@8/20us 100nA 13V、25V 4A 5V 6V Bidirectional ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 DFN1006-2L ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS