HCESD1006UC3V3B
MFR.Part #
HCESD1006UC3V3B
JLCPCB Part #
C22440145
Package
DFN1006-2L
Description
-55℃~+150℃ 0.3pF 1 100W@8/20us 100nA 25V 3.3V 4.2V 4A Bidirectional ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 DFN1006-2L ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS