HCDSOD323-T15LC
Extended
Manufacturer
HXY MOSFET
MFR.Part #
HCDSOD323-T15LC
JLCPCB Part #
C22439902
Package
SOD-323
Description
-40℃~+125℃ 1 10A 15V 16.7V 1pF 1uA 31.8V 350W@8/20us Bidirectional ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 SOD-323 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS