HBZT52C3V613F
MFR.Part #
HBZT52C3V613F
JLCPCB Part #
C42389415
Description
-40℃~+125℃ 1 Independent 1uA 3.42V~3.78V 3.6V 500mW 85Ω SOD-123 Zener Diodes ROHS