HBZT52C12S7F
Extended
Manufacturer
HXY MOSFET
MFR.Part #
HBZT52C12S7F
JLCPCB Part #
C42389444
Package
SOD-323
Description
-40℃~+125℃ 11.4V~12.7V 12V 150Ω 1uA@8V 200mW Independent SOD-323 Zener Diodes ROHS