H3.0SMCJ30A13
Extended
Manufacturer
HXY MOSFET
MFR.Part #
H3.0SMCJ30A13
JLCPCB Part #
C42401993
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 1uA 30V 31A 33.3V、36.8V 48.4V TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS