G40H100CTFW-HXY
Extended
Manufacturer
HXY MOSFET
MFR.Part #
G40H100CTFW-HXY
JLCPCB Part #
C53262811
Package
TO-220F
Description
100V 100uA@100V 350A 40A 820mV@15A TO-220F Schottky Diodes ROHS