FQD19N10TM-HXY
Extended
Manufacturer
HXY MOSFET
MFR.Part #
FQD19N10TM-HXY
JLCPCB Part #
C49420458
Package
TO-252-2L
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.535nF 100V 2.5V 20A 26.2nC@10V 2W 37pF 60pF 80mΩ@10V N-Channel TO-252-2L MOSFETs ROHS