FDMS10C4D2N-HXY
Extended
Manufacturer
HXY MOSFET
MFR.Part #
FDMS10C4D2N-HXY
JLCPCB Part #
C53262903
Package
DFN-8L(5x6)
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 100V 176W 19.8pF 3.6mΩ@10V 3V 4.102nF 592pF 69nC N-Channel ±20V DFN-8L(5x6) MOSFETs ROHS