DMT6005LPSW-13-HXY
Extended
Manufacturer
HXY MOSFET
MFR.Part #
DMT6005LPSW-13-HXY
JLCPCB Part #
C53262862
Package
DFN-8L(5x6)
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.673nF 2.9V 28.5nC 3.7mΩ@10V 46.8pF 60V 73.5W 773pF N-Channel ±20V DFN-8L(5x6) MOSFETs ROHS