DMT35M1LFVW-13-HXY
Extended
Manufacturer
HXY MOSFET
MFR.Part #
DMT35M1LFVW-13-HXY
JLCPCB Part #
C53263180
Package
DFN-8L(3x3)
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.6V 2.088nF 209pF 20nC 277pF 3.5mΩ@10V 30V 46W N-Channel ±20V DFN-8L(3x3) MOSFETs ROHS