DMT3009LFVWQ-7-HXY
Extended
Manufacturer
HXY MOSFET
MFR.Part #
DMT3009LFVWQ-7-HXY
JLCPCB Part #
C53263025
Package
DFN-8L(3x3)
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.2V 109pF 131pF 30V 37.5W 7.5mΩ@10V 9.8nC 940pF N-Channel ±20V DFN-8L(3x3) MOSFETs ROHS