MBR10100CS
Extended
Manufacturer
HUXN
MFR.Part #
MBR10100CS
JLCPCB Part #
C49435624
Package
TO-252
Description
-55℃~+150℃ 1 Pair Common Cathode 100V 10A 120A 50uA@100V 950mV@5A TO-252 Schottky Diodes ROHS