HSU60P03
MFR.Part #
HSU60P03
JLCPCB Part #
C845611
Package
TO-252-2
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 2.5V 3.448nF 30V 33nC@4.5V 421pF 508pF 52.1W 60A 7.5mΩ@10V、11mΩ@4.5V P-Channel TO-252-2 MOSFETs ROHS