HSP120P03
Extended
Manufacturer
HUASHUO
MFR.Part #
HSP120P03
JLCPCB Part #
C7543763
Package
TO-220
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 120A 2.5V 200W 3.5mΩ@10V 30V 530pF 7.3nF TO-220 MOSFETs ROHS