HSBA90P02
MFR.Part #
HSBA90P02
JLCPCB Part #
C22359240
Description
-55℃~+150℃ 1 P-Channel 1.3nF 10.211nF 150W 170nC@4.5V 1V 2.5mΩ@4.5V 20V 90A P-Channel PRPAK5x6-8L MOSFETs ROHS