HSBA4006
MFR.Part #
HSBA4006
JLCPCB Part #
C701053
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.5V 138pF 18.8nC@4.5V 2.332nF 40V 46W 60A 7.5mΩ@10V PRPAK5x6-8L MOSFETs ROHS