MBRF10L100CT
Extended
Manufacturer
HUAKE
MFR.Part #
MBRF10L100CT
JLCPCB Part #
C570160
Package
TO-220F-3
Description
1 Pair Common Cathode 100A 100V 100uA@100V 5A 830mV@10A TO-220F-3 Schottky Diodes ROHS