963-1C-24DS
Extended
Manufacturer
HSINDA
MFR.Part #
963-1C-24DS
JLCPCB Part #
C259359
Package
插件,18.9x15.3mm
Description
-40℃~+85℃ 1.6kΩ 100mΩ 10ms 14V@DC 15A 15A@14VDC 24V 360mW 5ms One set changeover: 1C (SPDT - changeover) Silver Alloy 插件,18.9x15.3mm Power Relays ROHS