A7921WR-03P
Extended
Manufacturer
HR(Joint Tech Elec)
MFR.Part #
A7921WR-03P
JLCPCB Part #
C476948
Package
Push-Pull,P=7.92mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x3P 250V 3 3P 7.92mm 7A 8.75mm 9.5mm PA66 Right Angle UL94V-0 弯插,P=7.92mm Wire To Board Connector ROHS