A5081WVA-04P
Extended
Manufacturer
HR(Joint Tech Elec)
MFR.Part #
A5081WVA-04P
JLCPCB Part #
C476929
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x4P 250V 4 4P 5.08mm 6.35mm 7A PA66 Through Hole UL94V-2 插件,P=5.08mm Wire To Board Connector ROHS