A5081WV-10P
MFR.Part #
A5081WV-10P
JLCPCB Part #
C476923
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
-25℃~+85℃ 1 10 10.2mm 10P 12.3mm 1x10P 250V 5.08mm 7A Brass CH PA66 Through Hole Tin Transparent UL94V-2 插件,P=5.08mm Wire To Board Connector ROHS