A3961WV-05P
MFR.Part #
A3961WV-05P
JLCPCB Part #
C364641
Package
Plugin,P=3.96mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x5P 250V 3.96mm 5 5P 7A Brass PA66 Through Hole Tin UL94V-0 White 插件,P=3.96mm Wire To Board Connector ROHS