A2506WV-07P
MFR.Part #
A2506WV-07P
JLCPCB Part #
C382536
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ -、-、-、-、-、-、- 1 10.9mm 1x7P 2.5mm 250V 3A 4.9mm 7 7P Beige Brass PA66 Through Hole Tin UL94V-0 插件,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS