A2506WV-03P
MFR.Part #
A2506WV-03P
JLCPCB Part #
C382533
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 10.9mm 1x3P 2.5mm 250V 3 3A 3P 4.9mm Beige Brass PA66 Through Hole Tin UL94V-0 插件,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS