A2501WR-05P1
Extended
Manufacturer
HR(Joint Tech Elec)
MFR.Part #
A2501WR-05P1
JLCPCB Part #
C352904
Package
Push-Pull,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 11.5mm 1x5P 2.5mm 250V 3A 5 5.7mm 5P Brass PA66 Right Angle Tin UL94V-0 White 弯插,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS